Zarabianie na ankietach

Zarabianie na ankietach

Sprawdź, czy zarabianie na ankietach będzie dla Ciebie dobrym sposobem na dodatkowy zarobek w internecie.

Dowiedz się, jak zacząć, ile można zarobić i gdzie szukać sprawdzonych firm z płatnymi ankietami online.

Jak zacząć zarabianie na ankietach?

Aby rozpocząć swoją przygodę z zarabianiem na ankietach online, musisz w pierwszej kolejności założyć bezpłatne konto w wybranym serwisie.

Jeżeli będzie to polskojęzyczna firma, kliknij przycisk Zarejestruj lub Załóż konto (lub ang. – Register).

Trafisz na stronę z formularzem do wypełnienia. W zależności od danej firmy, należy tutaj podać kilka niezbędnych informacji.

W zdecydowanej większości przypadków będzie to po prostu imię i nazwisko oraz adres e-mail.

Szczególnie ważny jest adres poczty, na którą zostanie wysłana specjalna wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Należy w niego kliknąć, aby dokończyć cały proces i potwierdzić swoją rejestrację.

Po wykonaniu tej czynności będziemy już mogli zalogować się na swoje konto panelisty. Tam należy wypełnić pierwszą ankietę za którą otrzymamy wynagrodzenie.

Będzie to ankieta profilowa, na podstawie której będziemy otrzymywać zaproszenia do kolejnych badań opinii. Po jej uzupełnieniu będziemy mogli już zarabiać „pełną parą”.

Na stronie https://jak-zarabiac.com/platne-ankiety/ można przejrzeć aktualną listę sprawdzonych stron z płatnymi ankietami online.

Wypełnianie ankiet za pieniądze – zarobki i wypłaty

Wiele osób zastanawia się nad tym, ile można zarobić na takiej pracy i czy wypełnianie ankiet za pieniądze może być wartościowym źródłem dodatkowego dochodu.

Wysokość zarobków jest uzależniona od wielu czynników, najważniejszymi są:

  • ilość firm ankietowych do których się zapiszesz
  • Twoja aktywność – częstotliwość sprawdzania dostępności ankiet
  • dopasowanie profilu do grup docelowych firm, które zlecają badania opinii
  • promowanie serwisu ankietowego

Jako początkujący, realnie będziesz w stanie zarobić w miesiącu maksymalnie 300-500 zł – pod warunkiem wysokiej aktywności i pracy w 8-10 panelach ankietowych.

Kolejną kwestią jest sprawa wypłaty wynagrodzenia.

Aby móc podjąć zgromadzone pieniądze, trzeba uzbierać określone minimum (próg) do wypłaty. W każdym panelu będzie się trochę różnił, ale przeważnie będzie to ok. 20-50 zł.

W zależności od firmy ankietowej, będziesz mieć do dyspozycji możliwość wypłaty bezpośrednio na konto w banku lub/i na jeden z wybranych portfeli internetowych.

Najczęściej spotkasz się z darmowymi procesorami typu PayPal oraz Skrill.

Musisz wiedzieć o tym, że niektóre serwisy ankietowe przyznają punkty za wypełniane ankiety, które następnie zamienia się na realne pieniądze.

Część z nich udostępnia także opcję wymiany punktów na nagrody rzeczowe, doładowania telefonu, bony czy wsparcie wybranej akcji dobroczynnej.

Płatne ankiety online – dodatkowe tipy

Aby zmaksymalizować soje zarobki i uczynić pracę z ankietami jak najbardziej efektywną, warto stosować w praktyce kilka prostych porad.

Przede wszystkim, zapisz się do możliwie jak największej ilości firm ankietowych. Tym, samym zwiększysz swoje szanse na otrzymywanie sporej ilości zaproszeń do badań.

A jak wiadomo: więcej wypełnionych ankiet = więcej zarobionych pieniędzy.

Uważaj, aby chęć zysku nie przesłoniła Ci zdrowego rozsądku. Nie zakładaj więcej niż jednego konta w danym serwisie ankietowym.

Admini szybko wyłapią oszustwo i zbanują wszystkie Twoje profile, kasując przy tym także zarobki. Nie warto ryzykować.

Nigdy nie zapisuj się do firm, które wymagają wniesienia wkładu pieniężnego na poczet jakichś kaucji itp.

Odpowiadaj na zaproszenia do ankiet tak szybko, jak tylko możesz.

Wiedz, że takie badania mają określone limity: czasowe – co do dostępności (np. przez 5 h) lub liczby panelistów, którzy mogą ją wypełnić. Działa tu po prostu zasada – kto pierwszy, ten lepszy.

Sprawdź również inne sposoby na zarabianie pieniędzy przez internet – https://eduzarabianie.pl/