Praca przez internet od zaraz

Praca przez internet od zaraz

Interesuje Cię praca przez internet od zaraz? Sprawdź najlepsze i najszybsze metody na zarabianie online w domu.

Poznaj najbardziej dochodowe sposoby na dodatkowe pieniądze w portfelu – niezależnie od wieku, doświadczenia czy wykształcenia.

Ze względu na wysokość, prostotę, łatwość zarobku, dane metody pracy online można podzielić na:

Nisko dochodowe – które nie wymagają specjalnych umiejętności, ani wiedzy. Są to najprostsze i najbardziej pospolite sposoby, bez ryzyka straty.
Średnio dochodowe – wymagają większego zaangażowania we własną pracę oraz większej wiedzy lub umiejętności, jednak zarobki już są zauważalnie wyższe.
Wysoko dochodowe – są to sposoby, które wymagają zaangażowania, wiedzy, umiejętności, a nieraz wiele szczęścia. Dzięki tym sposobom wiele osób dorobiło się ogromnej sumy pieniędzy.

1. Praca przez internet od zaraz – metody nisko dochodowe

 • Klikanie w reklamy

Tę formę czerpania dochodów można traktować tylko jako dobry początek w całej przygodzie z zarabianiem online. Ponieważ Twoje miesięczne zyski będą wynosić maksymalnie ok. 100 zł.

 • Czytanie płatnych maili

Bardzo podobna forma zarabianie przez internet co klikanie reklam. Polega na otwieraniu i odczytywaniu płatnych wiadomości e-mail. Maksymalne zarobki miesięczne – ok. 50 zł. 

2. Praca przez internet od zaraz – metody średnio dochodowe

 • Ankiety internetowe

Sposób zarabiania polega na wypełnianiu sondaży internetowych, czyli inaczej dzieleniu się własną opinią lub doświadczeniami.

Wypełnianie ankiet jest jedną z najpopularniejszych metod na dodatkowy zarobek online.

Nie wymaga podpisywania umowy, doświadczenia ani specjalistycznych umiejętności czy wykształcenia.

Rejestracja do tego typu stron jest bezpłatna. Każda witryna ustala swoje stawki za wypełnienie jednej ankiety.

Pracujemy w wybranym przez siebie czasie, wystarczy do 30 minut dziennie.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że niektóre ankiety mają określony czas wykonanie, po którym wygasa dostęp do nich.

Zarobki uzależnione są od zaangażowania, ilości poświęconego czasu i liczby serwisów w których będziesz pracować.

Zarabianie na ankietach może przynieść nam miesięczne zyski w kwotach około 250 zł – 500 zł.

 • Programy partnerskie

Praca przez internet od zaraz, polegająca na współpracy z firmami afiliacyjnymi opiera się na promowaniu różnych produktów oraz zachęcaniu innych do zakupienia ich.

Gdy dana osoba zakupi jakąkolwiek rzecz przez nasz link lub z naszego polecenia, dostajemy procent od ceny zakupionego produktu.

Bardzo pomocne będą tu umiejętności interpersonalne lub wiedza z dziedziny SEO i tworzenia stron www.

W zasadzie podany sposób zarobku można zaliczyć do każdej z wymienionych wcześniej grup, gdyż miesięczne zarobki jakie możemy tu osiągnąć są nieograniczone.

Wszystko będzie tu zależało od zaangażowania, ilości poświęconego czasu, momentami szczęścia, ale i również nakładu finansowego na wypromowanie się.

Niski, średni zarobek / Trudne / Darmowe = promowanie produktów na Facebook’u i innych social mediach (pisząc do innych osób).

Wysoki zarobek / Średnie / Wkład pieniężny = promowanie produktów na własnej stronie internetowej lub blogu.

 • Kopanie kryptowalut

Do kopania kryptowalut potrzebny jest dobry sprzęt, ponieważ jeśli nasza podręczna „koparka” (komputer lub laptop) nie posiada wystarczająco dobrych podzespołów, to nie zarobimy zbyt wiele.

A nawet możemy stracić, ponieważ przy kopaniu często zużywają się karty graficzne oraz procesory.

Im posiadamy sprzęt tym więcej zarobimy, a nasze podzespoły nie będą się tak przegrzewać, przez co szansa na zniszczenie jest znikoma.

Oczywiście inaczej się ma sprawa, gdy mamy zakupioną specjalną koparkę, która w przeciwieństwie do kopania na komputerze (które jest darmowe) jest naprawdę droga.

Koszt takiego sprzętu wynosi mniej więcej od 10 000 zł. wzwyż. Choć cena wydaje się kolosalna, to jednak po pewnym czasie (kilka do kilkunastu miesięcy) zwraca się i przynosi same zyski.

Warto też wspomnieć, że taki sprzęt się szybko i łatwo nie psuje, a sama koparka może pracować lata. Świetny sposób na pasywny zarobek.

 • Prowadzenie bloga

Tu będą górowały osoby, które są systematyczne i sumienne, a swoim pisaniem będą potrafiły zaciekawić czytelnika.

Zawsze warto pisać na tematy, które nas interesują, aby wkładać w całą pracę serce, a informacje. Poza tym warto wiedzieć, o czym się pisze.

Początki mogą być dość trudne, ponieważ niewiele osób będzie odwiedzało naszego bloga, natomiast z czasem się to zmieni, należy być cierpliwym i zawsze dawać z siebie 100%.

Oczywiście istnieje też opcja przyspieszenia całego procesu, a jest to promowanie się, co często wiąże się z nakładem finansowym.

Gdy już mamy pewną ilość czytelników i zarabiam już na swoim blogu, to warto poświęcić część tych zarobków na promowanie się.

Ponieważ zwróci się to w krótkim czasie, a dochód będzie znacznie większy. Prowadzenie bloga, to typowa praca chałupnicza.

 • Korepetycje przez internet 

posiadasz dość dużą wiedzę z danego przedmiotu szkolnego? A więc czemu by nie dawać korepetycji osobą które właśnie tej wiedzy potrzebują?

Ciebie nic to nie kosztuje, a w dodatku jeszcze Ci za to płacą i to wcale nie tak mało.

Bo w zależności od tego jaką grupę osób będziemy uczyć (studenci, maturzyści, czy uczniowie podstawówki), jak trudne to będą materiały, od tego będzie zależeć nasza godzinna płaca.

Obecnie ceny korepetycji wynoszą min. 30zł/h – max. 400zł/h.

 • Re-selling

Jak sama nazwa wskazuję, polega to na „ponownym sprzedawaniu” przedmiotów. W praktyce wygląda to tak, że kupujemy taniej, a sprzedajemy drożej.

Brzmi prosto prawda? Osobiście uważam jednak, że aby osiągnąć dość sporo praktykując ten sposób, trzeba temu poświęcić trochę czasu.

Mianowicie na: sprawdzanie na co jest obecnie popyt na rynku, szukanie korzystnej oferty dla jak największego zysku, tworzenie zachęcających oraz przykuwających uwagę tytułów oraz opisów, robienie dobrej jakości zdjęć, wraz z adekwatnym tłem.

Przedmioty, które nabędziemy lub przedmioty które już kiedyś zakupiliśmy a z nich nie korzystamy (on też kwalifikują się do reesellingu), możemy sprzedać na różnych stronach.

Najbardziej popularne strony to: Ebay, OLX, Allegro, Amazon, Alliexpress.

3. Praca przez internet od zaraz – metody wysoko dochodowe

 • Giełdy (Kryptowalut/Forex) 

Ostatnimi czasy bardzo popularne giełdy należą do jednych z trudniejszych form pracy.

Żeby zarobić fajną sumę, trzeba posiadać umiejętności przewidywania zmian rynkowych, a samej pracy należy poświęcić dużo czasu, aby śledzić zmiany cen rynkowych oraz zdobywać bardzo przydatne umiejętności.

Istnieje wiele symulatorów, które 1 do 1 odwzorowują proces tradeingu oraz poruszanie się na giełdach.

Na sam początek polecam wpłacić kwotę 100zł aby oswoić się z inwestowaniem.

Ceny na rynku bardzo często drastycznie się zmieniają, co obrazuje przykładowo Bitcoin, który w krótkim czasie z nic nie znaczącej waluty, przekształcił się w najdroższą kryptowalutę.

Zasadą, której wiele osób się trzyma jest kupowanie kryptowalut, złota, itd. za połowę budżetu, celem zniwelowania strat.

 • Własny sklep internetowy

Prowadzenie własnego sklepu internetowego może się wydawać jedną z bardzo trudnych i kosztownych czynności.

Jednak gdy bardziej zaznajomimy się z tematem, okaże się, że wcale nie jest to takie trudne, a środki jakie będziemy musieli wkładać w biznes będą mikroskopijne w porównaniu do tego co zarobimy.

Dla osoby zaczynającej swój własny internetowy biznes, miesięczne koszty mogą wynosić kilkadziesiąt złotych.

Oczywiście z czasem możemy naszą działalność rozwijać, opłacając programistę, grafika, kurierów, hurtownie (mowa tu o dużym biznesie, oraz bardzo dużej ilości produktów, których ilość można pomieścić jedynie w magazynie).

Wszystko będzie zależeć od nas i od naszej inwencji twórczej oraz umiejętności jakie posiadamy.

 • Copywriting

Polega na pisaniu różnego rodzaju tekstów SEO, aby potem je sprzedać.

Tę pracę można wykonywać w 3 wariantach: pisanie tekstów na wybrane przez siebie tematy i sprzedawanie ich na przeznaczonych do tego stronach internetowych.

W sieci jest wiele stron i forów dla copywriterów, gdzie można przyjąć różne zlecenia na napisanie danego teksu lub tekstów

Kontaktowanie się osobiście z firmami lub osobami prywatnymi, poszukujących copywritera i pisanie dla nich tekstów. Można wtedy otrzymać umowę o zlecenie lub nawet umowę o pracę przy stałych zleceniach.

 • Praca jako Freelancer

Wszystkie wyżej wymienione „zawody” można nazwać pracą dla freelancera. Jednak niektóre wolne zawody zajmują się najczęściej wykonywaniem zleceń na rzecz firm lub zwykłych osób.

Między innymi, jest to: programista, grafik komputerowy, copywriter, muzyk, administrator baz danych, osoba wystawiająca przedmioty w sklepie internetowym, fotograf, itp.

Jak już wiemy, w obecnych czasach ludzie są wstanie zapłacić za prawie wszystko, dlatego freelancer zawsze znajdzie pracę bez większego trudu.

Nie każdy zawód jest dla każdego, jednak każdy znajdzie coś dla siebie w powyższej liście.

Jak wiemy pracować każdy może, więc czemu by sobie tego jak najbardziej nie ułatwić i uprzyjemnić, wykonując równie dobrze płatne czynności, z o wiele większą przyjemnością i bez niepotrzebnej monotonii?

Bez żadnych papierków, szefa, zebrań, zobowiązań czy stresu. A co najlepsze, pracujesz kiedy chcesz, jeśli nie masz ochoty to nie pracujesz.

Również masz dochód pasywny. Skoro tyle w tym plusów, to czemu nie zaczniesz już teraz?

Warto spróbować, gdyż może to zmienić całe Twoje dotychczasowe życie. Nie czekaj, zacznij od zaraz!

Zarabianie przez internet – czy to bezpieczne?

Rozwój Internetu dał wiele nowych możliwości. Jedną z nich jest zarabianie w sieci. Praca taka jest niezwykle wygodna, do jej wykonywania wystarczy dostęp do Internetu.

W taki sposób można pracować wszędzie. Jednak oprócz plusów, zdalne zarabianie ma również swoje wady. Największym minusem jest możliwość padnięcia ofiarą oszustów, a tych nie brakuje.

Na stornach internetowych, na których zamieszcza się oferty pracy, możemy znaleźć mnóstwo ogłoszeń związanych ze zdalnym pracowaniem.

Większość z nich oznaczona jest jako praca dodatkowa / sezonowa. Zawsze kilka ofert jest uczciwych, ale większości trzeba się najpierw dobrze przyjrzeć. Warto zwrócić uwagę na parę szczegółów.

Praca przez internet od zaraz – na co uważać?

1. Często w tytule ogłoszenia pojawia się zwrot „super oferta” czy „super okazja”.

2. W ofercie podawane są zarobki rzędu kilku, a nawet kilkunastu tysięcy złotych.

3. Wystarczy pracować zaledwie 2-3 godziny dziennie.

4. Na stronie jest kilka dokładnie takich samych ogłoszeń, wstawianych z różnych lokalizacji.

5. Często w ofercie nie jest sprecyzowane, na czym właściwie praca miałaby polegać. Czasami pojawia się informacja, że zajęcie będzie polegało, na przykład, na wypełnianiu wniosków.

6. Praca „nie wymaga doświadczenia”, nie ma potrzeby wysyłania pracodawcy CV.

7. Jedynym wymaganiem jest ukończenie 18 roku życia oraz posiadanie obywatelstwa polskiego.

8. Zarówno w ofercie, jak i w trakcie „procesu rekrutacyjnego” nie podano informacji na temat firmy (chociażby jej nazwę) proponującej pracę.

Warto skontaktować się z osobą, która wstawiła ogłoszenie, w celu zasięgnięcia większej liczby informacji.

W przypadku niektórych ofert rozpoczęcie pracy odbywa się w kilku etapach.

Po wyrażeniu chęci na zapoznanie się z pierwszym z nich na maila przychodzi wiadomości ze wskazówkami.

Czasami okazuje się, że by rozpocząć współpracę, należy założyć konta w kilku bankach. Pracodawca podkreśla, że jest to konieczne i jak najbardziej bezpieczne.

W rzeczywistości jest to jawne oszustwo i zamiast przynieść korzyści, wpędzi nas tylko w kłopoty.

Zanim podejmie się decyzje o pracy przez Internet warto zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi opcjami i wybrać najlepszą dla siebie.

Należy uważać na oszustwa, a o każdej podejrzanej ofercie najlepiej zasięgnąć jak najwięcej informacji. Dzięki temu możemy się uchronić przed problemami i bezpiecznie zarabiać.